Polish English German Russian

Profesjonalne kursy

Prowadzimy wysokiej jakości kursy potwierdzone odpowiednimi certyfikatami

Doświadczona kadra

Nasze szkolenia prowadzi doświadczona kadra.

Doskonałe przygotowanie

Posiadamy odpowiednią bazę treningową

Rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa

Oferujemy nowoczesne rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa

O firmie

Od 2008 roku nasza firma Maritime Safety & Security, jako jedyna w kraju i jedna z pierwszych na świecie podjęła szerokie spektrum działań komercyjnych związanych z ochroną bezpieczeństwa transportu morskiego w rejonie Rogu Afryki w związku z rosnącą w tamtym okresie liczbą ataków pirackich.

Armatorzy, a także CSO (Company Security Officer) , kapitanowie i SSO (Ship Security Officer) otrzymywali przygotowywane przez nas tygodniowe i miesięczne raporty obrazujące aktywność piratów oraz ich modus operandi. Następnie opracowaliśmy autorski kurs antypiracki w czasie, którego przygotowywaliśmy kapitanów oraz oficerów do dowodzenia statkiem i załogą w czasie przejścia przez rejony zagrożone atakami pirackimi HRA (High Risk Area). Po otwarciu pokładów dla uzbrojonych Zespołów Ochrony Statku MSO (Maritime Security Operator) od 2010 roku byliśmy jednym ze światowych liderów przygotowujących wysoko kwalifikowanych Operatorów Bezpieczeństwa Morskiego MSO przez wiele długich lat będąc w tej dziedzinie jedyną polską firmą. Do dzisiaj jedynie Maritime Safety & Security pozostaje jedyną polską firmą, która realizowała usługi uzbrojonej ochrony statków w rejonie Rogu Afryki uzyskując referencje potwierdzające nasz profesjonalizm i przygotowanie.

Ośrodek Szkoleniowy Maritime Safety & Security- Maritime Safety & Security Training Center, który jest Morską Jednostką Edukacyjną uznaną i nadzorowaną przez organy administracji morskiej państwa, Ministerstwo Edukacji Narodowe szkoli marynarzy, operatorów bezpieczeństwa morskiego Mar Sec MSO, żeglarzy oraz oficerów żaglowców z zakresu bezpieczeństwa w zakresie szkoleń STCW.

Nad wysoką jakością świadczonych przez nas usług czuwa najstarsze na świecie oraz jedno z najbardziej rozpoznawalne w branży morskiej brytyjskie towarzystwo klasyfikacyjne LLOYD Register które od 2008 roku niezmiennie potwierdza i nadzoruje nasz system zarządzania jakością ISO 9001 – 2015.

 

 

“Caret periculo, qui etiam cum est tutus, cavet- Publilius Syrus”


Szkolenia

Prowadzimy szkolenia

Szkolenia i rekonwersja dla żołnierzy

Zobacz

Szkolenia morskie

Zobacz

Ochrona statków i portów

Aktualności
Najnowsze artykuły