Polish English German Russian


Ach, ten kwiecień dał popalić, był śnieg, grad, trochę padało , wiało jak na Podhalu , woda miała 3 st. a powietrza od -1 do 5 st. istne szaleństwo ale i tak było miło, wesoło i pracowicie .

Dziękujemy cudownym żeglarzom: Bożenie, Sylwii, Mirkowi, Mateuszowi, Krzyśkowi, Markowi, Michałowi, Krisowi, Jonaszowi, Robertowi, Łukaszowi, Dominikowi, Maćkowi, i Przemkowi za zaangażowanie i fantastyczną atmosferę oraz dobrą robotę !!!

Bardzo miło nam było szkolić grupę świadomych żeglarzy, którzy zapragnęli zdobywać i poszerzać swoją wiedzę z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa na jachtach. Cztery długie i intensywne dni, wspólnie ciężko pracowaliśmy od rana do wieczora. Zaczynając od 10 00, a kończąc szkolenia nawet po 21 00. Co ciekawe nie widzieliśmy nikogo drzemiącego lub niezainteresowanego mimo tak długiego szkolenia co znaczy, że przekazywana wiedza przez czterech naszych wykładowców była interesująca. Co jednoznacznie potwierdziły nie tylko miny ale i późniejsze opinie Uczestników po zakończeniu szkolenia.

Naszą niezmienną ambicją od powstania firmy i ośrodka szkoleniowego Maritime Safety & Security w 2007 roku jest realizować interesujące przedsięwzięcia i projekty na najwyższym poziomie w myśl zasady „jakość a nie ilość”‼️

Dobra praktyka morska, logika i nasze wspólne bezpieczeństwo wskazuje, że żeglarze powinni wybierać szkolenie skierowane do żeglarzy, którzy będą pływać jachtami, motorówkami lub żaglowcami i powinni szkolić się na sprzęcie ratowniczym, ppoż. który jest na tych jednostkach oraz zdobywać wiedzę na temat zagrożeń w żegludze jachtowej , a nie w transporcie morskim na dużych statkach na których najprawdopodobniej nigdy nie będą pływać. Nasze szkolenie jest stworzone i dedykowane dla żeglarzy. Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa dla żeglarzy- “STCW dla żeglarzy”https://www.facebook.com/MaritimeSzkolenia

KOLEJNE TERMINY :

16 -19.05.2024

20 – 23.06.2024

25-28.07.2024

Więcej informacji: office@maritime-security.eu

☎️ 91 433 63 60

📞731 703 103

📞602 671 167

📸Maritime Safety & Security

ZOBACZCIE JAK TO ROBIMY ⬇️⬇️⬇️