Polish English German RussianZapraszamy na szkolenie dla członków uzbrojonej ochrony statków MSO Maritime Security Operative w dniach 30.05-5.06.2022 roku.

W czasie szkolenia uczestnicy zdobywają uprawnienia miedzynarodowe i certyfikaty do pracy w uzbrojonej ochronie statków:

Maritime Security Operative Course- LRQA Accredited course

Maritime Tactical Casualty Care Certification

Maritime Firearms Competency

CertificationSecurity Awareness Training for All Seafarers

Proficiency in Designated Security Duties

Basic Safety Training STCW

Training Certificate The Threat of Illegal Drug Trafficking

Cyber Security Awareness TrainingW czasie szkolenia istnieje szansa wykonania międzynarodowego certyfikatu zdrowia ENG 1 oraz szczepienia na Yellow Fever.

Jesteśmy jedyną firmą w Polsce specjalizującą się w bezpieczeństwie morskim -maritime security, która w zakresie szkoleń dla MSO i personelu bezpieczeństwa posiada certyfikat zarządzania jakością ISO 9001: 2015 wystawiony przez Lloyd Register, który nadzoruje jakość świadczonych przez nas usług. W 2010 roku jako pierwsi w Polsce i jedni z pierwszych na świecie rozpoczęliśmy szkolenia przygotowujące do realizowania zadań w zakresie uzbrojonej ochrony statków operatorów bezpieczeństwa morskiego Marsec Operator, Maritime Security Operative lub Maritime Security Operator MSO. Wielokrotnie jako jedyna firma w Polsce przeprowadzała operacje bezpieczeństwa morskiego uzbrojonej ochrony statków w rejonie Rogu Afryki.

Instruktorami i wykładowcami na naszym szkoleniu są eksperci bezpieczeństwa morskiego, doświadczeni MSO z wieloletnią praktyką oraz kapitanowie statków.

Więcej informacji:

📞91 433 63 60

📞602 671 167